KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689372
nr 1268 9372
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, Öregrund. Signerad A Forselius-Johnson. Olja på duk, 38x55 cm
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:51:23
100 kr
200 kr
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson